Piersiówka z grawerem

Aby wybrać prezent dla mężczyzny, trzeba się troszkę namęczyć. Nie jest to proste zadanie, o ile chcemy, aby upominek był oryginalny i wyjątkowy. Typowe podarunki, typu ubrania lub pianki do golenia nie są niczym szczególnym, a wręcz nawet banalne. Z tego też powodu piersiówka z dodatkiem butelki alkoholu, może być ciekawym pomysłem i sprawi, że odbiorca będzie mile zaskoczony. Jeśli dodatkowo umieścimy na niej grawer, naczynie stanie się unikalne. 

Moda na piersiówkę

Mimo iż historia tego gadżetu sięga starożytności, największą popularnością cieszyła się w czasach prohibicji w USA. Jako bukłak piersiówka służyła do przechowywania mleka, wody oraz trunków alkoholowych. Bez niej żaden podróżnik nie planował swoich wypraw. Utożsamiała prestiż i bogactwo wśród mężczyzn osiemnastowiecznej Anglii. Również obecnie zaczyna wracać do łask, tyle tylko, że nie jest już tylko atrybutem ludzi z wyższych sfer. 

Piersiówki z grawerem

Jak wybrać piersiówkę z grawerem? Odpowiedź może być prosta. Wystarczy, że znamy upodobania lub pasje osoby, którą chcemy obdarować takim prezentem i odpowiedni grawer nie będzie problemem. Jeśli jednak nie posiadamy takiej wiedzy, możemy zlecić wygrawerowanie inicjałów, imienia lub motta życiowego. 

Podczas zimowych, górskich wycieczek, dobrze być zaopatrzony w taki gadżet wypełniony ulubionym trunkiem, który rozgrzeje nas w niskich temperaturach. Grawerując sobie odpowiednie motto życiowe\ za każdym razem, gdy sięgniemy po buteleczkę, wygrawerowane przesłanie przypomni nam zasady, jakimi się kierujemy. 

W internecie bez problemu znajdziemy sklepy, w których można zaopatrzyć się w buteleczkę do alkoholu. Przedział cenowy jest szeroki i wszystko zależy od modelu produktu oraz tego czy jesteśmy zainteresowani grawerem. Rozważając jaką piersiówkę powinniśmy wybrać należy wziąć pod uwagę także kształt buteleczki. Nie ulega jednak wątpliwości, iż prezent w postaci piersiówki będzie zaskakujący i odbiorca podarunku nigdy nie zapomni od kogo go dostał. Ważne jest aby pamiętać, że upominek sprawdzi się tylko w przypadku osoby nie stroniącej od alkoholu.